Beton Uygulamaları

Beton Uygulama Çeşitleri

Beton uygulama çeşitleri; uygulama metodu ve beton özelliklerine göre 4 ana grupta toplanabilir.
 
Baskı Beton Uygulaması; Baskı beton uygulaması kurumamış beton yüzeye yapılan desenler ve çeşitli şekillerle yüzeyin süslenmesidir. Yıldız Beton Bahçe Duvarı olarak baskı beton uygulamasını son derece titiz ve estetik kaygılarınızı göz önünde bulundurarak adeta bir heykeltraş ve ressam özeniyle yapmaktayız. Sizler sadece hayalinizdeki tarasımları bizlere aktarın ve deneyimli kadromuzun sizlere sunacağı bir çok modellerden birini seçin. Bizler beton yüzeyi soğuk bir görünümden adeta bir tabloya dönüştürürken sizler burada dostlarınızla geçireceğiniz güzel zamanları hayal edin.
 
Vakumlu Beton Uygulaması; Betonun olması gereken karakteristik özelliğine kavuşması için beton içerisindeki fazla su alınarak yapılan işlemdir. Bu işlem sayesinde beton çok kısa sürede sertleşir ve istenilen yüzey özelliğine kavuşur. Bu metod sayesinde beton yüzeyde herhangi bir tozlaşma olmamakta ve son derece hijyenik bir zemine dönüşmekte. Bu uygulamanın bize sağladığı en büyük avantajlardan biri de çok kolay temizlenebilir bir yüzeye sahip olmanızdır.
 
Püskürtme Beton Uygulaması; Püskürtme beton uygulaması adı üzerinde betonun çeşitli araçlarla uygulanacak bölgeye püskürtülerek yapılır. Bu uygulama daha çok beton kalıplarının kullanılamadığı veya eğim, yükseklik, derinlik, dar alan, yetersiz arazi vb. dolayı sağlıklı bir kalıplama işleminin yapılamayacağı yerlerde kullanılır.
 
Kendiliğinden Yerleşen Beton; Bizler yaptığımız bahçe duvarı uygulamalarımızda bu tür çimentoları kullanarak eşsiz pürüzsüzlükte ve netlikte desenler elde etmekteyiz. Bu da bahçe duvarınızın son derece kreatif ve şık görünmesini sağlar. Üstelik ileride ailenizle birlikte duvarınızı boyamayı ve evinizin çok daha şirin görünmesini istediğiniz takdirde kolaylıkla boyanabilen yüzey yapısına sahip olmanıza olanak sağlar. Yıldız Beton Bahçe Duvarı olarak bizler işimize yalnızca salt duvarcılık olarak değil sizin mutluluğunuz için elimizden gelen en iyi seçenekleri sunarak birer aile dostunuz olmak düşüncesiyle yaklaşmaktayız.